Tag Archives: 123 zaidimai

Senas geras pokeris

Prisės pries stalo, išgerk stiklinę viskio ir pažaisk ramiai pokerį, kartu su keletą kolegų iš teksaso.

Kristalų valdovas

Įdomių fantastinių kortų žaidimas, kuriame tikrai nenuobodžiausi, tiesiog žaisk ir mėgaukis žaidimu.

Pokerio valdovas 2

Pokerio žaidimas įtraukiantis į laukinio teksaso kaubojaus gyvenimą, kurio tikslas legalizuoti iš naujo pokerį Texsase. Tu kaip pagrindinis veikėjas turi namą po namo, miestą po miesto laimėti ir tapti pokerio valdovu. Kuo daugiau žaisi tuo, labiau geresnių rezultatų pokeryje pasieksi.

Pokerio valdovas

Žaidimas, kuris padės jums išmokti ir žaidsti pokerį. Jame įsitrauksite į pokerio turnyrus, jeigu pasiseks laimėsite didelius turtus.

Helovyno solitaris

Tradicinis kortų žaidimas, kuris pateikiamas nestandartiniu būdu – Helovyno stiliumi solitaris

Aštuonkojis

Aštuonkojai užkniso juodai, tad daugiau nėra ko laukti imi dinamito lazdelę ir sviedi ją į aštuonkojį, tikslas – grąžinti jį į akvariumą. Žaidimas valdomas pelyte.

Kavinės solitaire

Nauja Solitair, kortu žaidimo versiją, išbandyk ją ir užsikabink!

Karvutė Margutė

Nemokamas Žaidimas Vaikams “Karvutė Margutė”. Žaidime turėsite panaudoti visus savo meninius gabumus ir pasipuošti karvutę margutę. Šis žaidimas turėtų patikti visiems mažiesiems Drupy.LT portalo lankytojams. Žaidimas valdomas pelyte.

Baidarių sportas

Įtraukiantis žaidimas su baidarių sportu. Jame galėsite ne tik mėgautis ramiu plaukimu upe ar grožėtis gamta, bet tai pat galėsite atlikinėti įvairiausius triukus ir rinkti taškus. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, Space šokti, 1,2,3,4  mygtukais atliksi triukus.