Tag Archives: loginiai žaidimai draugas

Berniukas burbuliukas

Berniukas burbuliukas pateko į chemijos gamyklą ir nežino kaip iš ten ištrūkti, tad padėk jam pereiti visus lygius ir saugiai grįžti namo. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, space, klavišu pasikeisi vietomis su kitu berniuku burbuliuku.

Pagauk mėnulį

Bėkit, šokit, tol kol pagausite mėnulį.

Kalėdų balionai

Susprogdinkite visus balionus.

Bėgikas ratu

Ar pasiruošiąs įveikti ilgiausią maratoną savo gyvenime, jei taip tai pradėk, čia ir dabar. Žaidime atsirandi paslaptingame maratone kur turi bėgti ratu ir pabėgti nuo raudonos linijos, jai prisivijus tu pralaimi. Žaidimas kryptiniais klavišais.

Būm būm!

Žaidimo tikslas sunaikinti kuo daugiau rutuliukų, minimaliai turi sujungti tris, bet kuo daugiau sujungi tuo geriau. Žaidimas valdomas pelyte.

Reikia smegenų!

Suviliok zombius smeginimis ir nužudyk.

Kalėdų dėlionė

Surink tris vienodas dėlionės dalis.

Elementai ir fizika

Vargšė skudurinė Onutė pametė visas savo dėlionės detales, dabar jei jas reikia visas iki vienos susirasti, tad padėk jai tą padaryti pašalindamas kliūtis iš kelio. Žaidimas valdomas pelyte.

Žuvys nori vandens

Žaidime turėsi padėti išgyventi žuvytėms, tai atliksi tik tada kai įmesi jas į vandenį. Tam kad įmesti jas vandenį turėsi sujungti du ar kelis daiktus virve, ir paspausti „Start“ mygtuką. Žaidimas valdomas pelyte.