Tag Archives: y8 y8

Mini Golfas

Norite, atsipalaiduoti ir praleisti ramiai vakarą ar popietę, išbandykite naują mūsų žaidimą Mini Golfas.

BMX

Žaidime galėsi išbandyti dviračio vairavimo sugebėjimus, tik nesišypsok, čia ne lengvas pasivažinėjimas gatve, o BMX rungtynės. Žaidimo metu stenkis atlikti kuo daugiau triukų. Žaidimas kryptiniais klavišais, triukus atliksi mygtukais WASD.

Sporto klubas

Jeigu neturite laiko sportuoti, nebėta tai galite atlikti virtualiai su šiuo žaidimu – sportuokite, augink raumenis, be prakaito.

Bite Jacker

Zombiai puola, tik nepasiduok tu tikrai gali juos įveikti, ieškok naujų ginklų, pastiprinimų ir tikrai tu juos įveiksi. Žaidimas valdomas WASD valdysi žmogeliuką, su pelyte taikytis/šauti, space specialus prijomas.

Robotų karai

Nemokamas žaidimas įtrauksiantis Jus į robotų karus, kadangi jau žmonija išnaikintą ir nėra su kuo daugiau kariauti robotai pasidalino į dvi grupuotes ir kariauja vieni su kitais. Vienos iš grupuočių lyderis esi TU – žaidime tu valdysi savo armiją, gaminsi kareivius ir vesi į kovą juos prieš priešus.

Glorgas

Paprastas RPG žaidimas valdomas vienu mygtuku

Aukso kasykla

Žaidime atsidursi aukso kasykloje ir savo sumanumo dėka turėsi rasti kelią iš čia. Žaidimas valdomas pelyte.

Piratų Soliteris

Klasikinis soliteris, piratų stiliumi, įrodyk, kad esi ne iš kelmo spirtas piratas ir sudėliok visas kortas iš eilės, taip kaip to reikalauja šis nemokamas žaidimas

Į Kosmosą

Paliesk neregėtas aukštumas, tobulink raketą.