Tag Archives: zaidimai su lektuvais

Ledo riteris

Valdyk savo dviratį lediniuose kalnuose, įveik įmantriausias žaidimo trasas, ir tap čempionu!!

Greitkelio plėšikai 2

Apginkite vilkstinę nuo priešų, išsaugokite kiekvieną gyvybę, juk nuo to priklauso Jūsų reputacija, žaidime Jūs esate vienintelis galintis tai padaryti.

Malūnsparnio teritorijos

Apginkite savo miestą nuo priešų, sunaikink juos visus, nesvarbu kiek tam prireiks tavo laiko, būk nuožmus, žaisdamas šį žaidimą.

Exodus

Įtraukiantis veiksmo žaidimas kuriame su savo motininiu erdvėlaiviu turėsite apginti žmonių gyvenamas planetas nuo ateivių atakos. Žaidimas valdomas pelyte.

Valdyk erdvėlaivį

Valdyk savo kareivius, užimk bazes, ir taip nugalėk savo nuožmiausius priešus, nesvarbu kiek tam laiko prireiks, juk tai vistiek nemokamas žaidimas.

Ragana

Pabėkita nuo piktos raganos, kaip visiems gerai žinamoje pasakoje “Jonukas ir gretutė”. Išbandyk šį žaidimą tikrai užsikabinsi.

Juoda erdvė

Žmogavorio muštynės

Sudorok priešus, valdyk spidermeną ir nepalik nė mažiausios galimybės jiems laimėti, juk tu gali juos įveikti savo palytės judesiais.

Zombių Valytojas

Tavo fermą užpuolė zombiai ir tik tu vienas likai laisvas, galintis apginti savo šeimą. Imi medžioklinį šautuvą į rankas ir tvarkai reikalus kaip priklauso – tik atsargiai nepataikyk į šeimos narius. Žaidimas valdomas kryptiniai klavišais, Space šauti.