Tag Archives: zaidimas super mario

Baidarių sportas

Įtraukiantis žaidimas su baidarių sportu. Jame galėsite ne tik mėgautis ramiu plaukimu upe ar grožėtis gamta, bet tai pat galėsite atlikinėti įvairiausius triukus ir rinkti taškus. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, Space šokti, 1,2,3,4  mygtukais atliksi triukus.

Berniukas burbuliukas

Berniukas burbuliukas pateko į chemijos gamyklą ir nežino kaip iš ten ištrūkti, tad padėk jam pereiti visus lygius ir saugiai grįžti namo. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, space, klavišu pasikeisi vietomis su kitu berniuku burbuliuku.

Pagauk mėnulį

Bėkit, šokit, tol kol pagausite mėnulį.

Bėgikas ratu

Ar pasiruošiąs įveikti ilgiausią maratoną savo gyvenime, jei taip tai pradėk, čia ir dabar. Žaidime atsirandi paslaptingame maratone kur turi bėgti ratu ir pabėgti nuo raudonos linijos, jai prisivijus tu pralaimi. Žaidimas kryptiniais klavišais.

Durnas pabėgimas

Esi šiukšlyno gyventojas, vieną dieną tave tai užkniso juodai ir nusprendei pabėgti iš jo, tačiau tai nėra taip paprasta, tave noris sustabdyti visi, net ir po mirties reinkarnuotis galėsi į 2 gyvūnus, kad ištruktum iš šiukšlyno. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, mesti butelį space.

Pagrandukas

Aš riedu, tu riedi, mes riedame.

Šok Seneli šalti Šok!

Stenkitės užtokti ant elfo galvos, taip saugiai pereiti lygį.

Endeavoras

Žaidime valdysi žmogeliuką kuris keliauja po pasaulį ir renka įvairius augalus uogas, taip įgyja ypatingų galių. Žaidimas valdomas kryptiniais klavišais, šokti x.

Guma šokliukę

Peršok nedidelius tarpeklius.